Oferta

STOLARNIA PRASKA mieści się w Warszawie i powstała z myślą o tych, którzy są wymagający, cenią kompleksowość, profesjonalizm i wysoką jakość wykonania.

Dysponujemy prężnie rozwijającą się stolarnią o powierzchni 700m2 w skład której wchodzi część produkcyjna, montażownia, szlifiernia i profesjonalna lakiernia oraz doświadczonym zespołem.
Na swoim koncie mamy dziesiątki zrealizowanych projektów, a do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Kompleksowość, jakość, wydajność i szybkie terminy realizacji usług to nasze największe atuty.Jesteśmy kreatywnym zespołem, a w swojej ofercie posiadamy mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy w stanie wykonać meble do każdego wnętrza oraz na każdą kieszeń. 
Każdy produkt wychodzący z naszej stolarni jest najwyższej jakości i dokładamy wszelkich starań aby jego wykonanie nie miało sobie równych.

Usługi z zakresu stolarstwa:
– meble kuchenne,
– meble łazienkowe,
– meble biurowe,
– meble dziecięce,
– garderoby i zabudowy,
– drzwi na wymiar, 
– szafy przesuwne i wnękowe,
– meble nietypowe.
– meble fornirowane i lakierowane
– meble tapicerowane
– meble z luster

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, iż wykonujemy wszystkie działania stolarskie w naszym zakładzie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co pozwala nam na szybkie, ale i dokładne wykonanie Państwa zamówienia. Wszystkie projekty zaczynamy tworzyć praktycznie od ręki, a czas oczekiwania skrócony jest do minimum.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z współpracy na naszym zespołem.