O nas

Stolarnia Praska powstala z myślą o tych, którzy są wymagających – poszukują kompleksowych rozwiązań, profesjonalizmu i zaangażowania. Cenią swój czas i pieniądze. Właśnie takim klientom oferujemy najwyższej jakości, funkcjonalne i estetyczne meble skrojone pod precyzyjnie wykończone wnętrza.

Nasza firma opiera się na 3 solidnych fundamentach: począwszy od projektu, poprzez precyzyjne wykończenie wnętrza, aż po meble najwyższej jakości.


Współpracujący z nami architekci przeniosą na papier to co masz głowie, biorąc pod uwagę najnowsze trendy oraz możliwości wnętrza. Dysponujemy prężnie rozwijającą się stolarnią. Nowoczesny park maszynowy oraz najwyższej jakości materiały pozwalają nam wykonać nietypowe meble, z bardzo dużą precyzją. Nasza technologiczna wiedza, doświadczenie oraz umiejętności, w połączeniu z kompleksowym doradztwem z zakresie projektu oraz aranżacji całego wnętrza, pozwalają zrealizować, to o czym marzysz. Jesteśmy słowni – wszystkie zlecenia realizujemy bardzo sprawnie i terminowo – dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane one były w najkrótszym możliwym czasie, bez uszczerbku dla jakości oczywiście.


Naszą specjalnością są meble na zamówienie, miedzy innymi kuchnie na wymiar fornirowane lub z lakierowanego MDFu. Wykonujemy również różnego rodzaju szafy, garderoby, meble sklepowe, zabudowę wnęk oraz inne meble na zamówienie.